Русский English

Політика «НВП «ПК-Електрик», яка спрямована на створення довгострокових взаємин із партнерами, повною мірою відображена у підході підприємства до сервісного обслуговування поставленого обладнання, систем та реалізованих проектів.

На базі інженерного підрозділу НВП «ПК-Електрик» створено сервісний центр, спеціалісти якого здійснюють гарантійний та сервісний супровід об'єктів замовника. Висококласні фахівці підприємства надають цілодобову технічну підтримку: у разі позаштатних ситуацій працівники служби виїжджають на об'єкт, з'ясовують причину виникнення та знаходять шляхи усунення аварії.

Маючи у своєму розпорядженні великий склад комплектуючих виробів різного типу та призначення від клемної продукції до автоматичних вимикачів на струм до 630А, усунення несправностей відбувається у максимально стислий термін.

У разі відсутності у замовника профільного персоналу, підприємство реалізує можливість укладання довгострокового договору на виконання післягарантійного обслуговування обладнання та систем.

Воно реалізується за допомогою укладання контрактних відносин на умовах, які визначають: обсяг наданих послуг, частоту відвідування об'єкта замовника, включення витратних матеріалів у виробничі витрати (наприклад, заміна автомата захисту двигуна у шафі керування або контактів пускача), додаткові послуги (наприклад, коригування/зміну коду виконує програма системи автоматизації через мережу Internet).