Русский English

Електромонтажний підрозділ «НВП ПК-Електрик» виконує повний комплекс робіт з монтажу та пусконалагодження широкого спектру електротехнічного обладнання на об'єктах різної категорії складності. До складу підрозділу входять кваліфіковані фахівці, які володіють необхідними практичними та теоретичними знаннями електротехнічного обладнання та принципів його роботи, а також усіма необхідними дозволами та допусками для виконання своїх обов'язків.

Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи виконуються на підставі ліцензії ДАБК України №ХХХХХ та відповідно до вимог норм та правил ПУЕ (Правила влаштування електроустановок) та БНіП (Будівельні норми та правила) України.

Пріоритетним завданням нашого підприємства є забезпечення найбільш оптимального управління процесом реалізації кожного проекту, що, у свою чергу, призводить до мінімізації витрат замовника як на етапі реалізації, так і в процесі експлуатації об'єкта. Це стає можливим завдяки постійній взаємодії спеціалістів усіх підрозділів НВП ПК-Електрик – електромонтажного, інженерного, виробничого. Така організація роботи дозволяє оперативно вирішувати більшість завдань, що виникають у результаті реалізації проекту, без залучення персоналу замовника.

При виконанні монтажних робіт використовуються тільки якісні монтажні матеріали, що забезпечується завдяки довгостроковим договірним відносинам з виробниками кабельно-провідникової продукції, кабеленесучих систем та світлотехнічного обладнання. Результатом наявності жорстких критеріїв відбору матеріалів, що використовуються, стало оптимальне співвідношення їх ціни і якості.

Результатом пред'явлення високих вимог щодо якості своєї роботи є:

  • Добротний кінцевий продукт: кваліфіковані працівники підприємства мають усі дозвільні документи на виконання монтажних робіт та дотримуються державних нормативних вимог.
  • Скорочення термінів будівництва: чітка та налагоджена координація у зв'язці «проектувальник – виробник – монтажник», що призводить до мінімізації впливу персоналу замовника.
  • Мінімізація матеріальних витрат: грамотні дії фахівців від етапу складання проектно-кошторисної документації до виконання монтажу унеможливлюють виникнення ризиків непродуктивних витрат замовника.
  • Якісне та повноцінне навчання персоналу замовника: під час проведення пусконалагоджувальних робіт представники НВП «ПК-Електрик» проводять інструктажі та навчання в частині роботи та безпечної експлуатації встановленого обладнання.