Русский English

Наша компанія із задоволенням виготовить різні низьковольтні комплекти для потреб будь-якого підприємства: кранові панелі, шафи серії ЩО-ПК, шафи контрольно-вимірювальних приладів, пункти розподілу електроенергії та багато інших.

Кранова панель управління дає можливість керувати електричними двигунами механізмів підйому козлових та мостових видів вантажопідйомних кранів. За допомогою кранових панелей забезпечується пуск, реверс, гальмування, а також регулювання швидкості електродвигуна та максимальний, нульовий, кінцевий захист електроприводу.

Шафи серії ЩО-ПК та комплектуючі з них щити застосовуються у складі електрообладнання напругою 220 В, 380 В, 660 В частотою 50 Гц різних об'єктів промислового призначення, громадських, спортивних та культурно-розважальних споруд та у складі розподільних пристроїв (РУ-0,4 кВ) енергетичних об'єктів

Шафи вводу забезпечують:

- прийом електроенергії від джерела живлення;

- захист живильної лінії від струмів короткого замикання та перевантаження;

- захист від однофазних коротких замикань за допомогою виносного захисту у нульовому дроті;

- вимірювання величини напруги;

- вимірювання струму по фазах;

- можливість обліку електроенергії;

- автоматичне відключення (включення) вимикача введення за командами блоку АВР (за його наявності в секційній шафі) або перемикання на резервне введення.

Секційні шафи забезпечують:

- автономну роботу кожного введення на свою секцію шин;

- роботу кожного із вводів (при одному відключеному) на одиничні секції шин;

- автоматичне перемикання живлення від резервного введення по команді від блоку АВР (за його наявності);

- ручне увімкнення (відключення) шиноз’єднувального рубильника;

- ручне або автоматичне увімкнення (відключення) шиноз’єднувального вимикача.

Розподільчі шафи забезпечують:

- розподіл електроенергії між споживачами;

- захист відхідних ліній від струмів короткого замикання та перевантаження;

- вимір струму споживача в одній з трьох фаз;

- можливість обліку електроенергії.

Облікові шафи (ящик навісного виконання з установкою на вертикальну несучу конструкцію) забезпечують облік електроенергії. Шинопровідні шафи (шинні мости) забезпечують електричне з'єднання шин шаф при дворядному компонуванні щита (відстань між фасадами шаф не менше 1500 мм або 2000 мм) або однорядне компонування щита з розривами.

Шафа КВП (контрольно-вимірювальних приладів) – це шафа, в якій розташовуються контролери та контрольно-вимірювальні прилади. Шафа розробляється індивідуально для кожного проекту.

До функцій шафи КВП можна віднести:

• автоматичний контроль заданих параметрів відповідно до необхідного плану (графіка) робіт;

• увімкнення/вимкнення обладнання при досягненні заданих значень;

• контроль та управління системою автоматизації;

• аналіз роботи системи та перемикання режимів роботи.

Шафи КВП застосовуються з метою:

• заміна старого обладнання автоматики.

• збільшення можливостей системи автоматизації.

• зниження енергоспоживання та забезпечення обліку за ресурсами.

Шафа КВП може забезпечувати облік газу, води, пари, опалення, конденсату та практично будь-якої іншої речовини. Головне – правильно підібрати контрольно-вимірювальний прилад.

Пункти розподілу електроенергії серії ПР призначені для прийому та розподілу електричної енергії, захисту електричних установок до 380 В частотою 50 Гц при перевантаженнях та коротких замиканнях, а також для тимчасових (не більше 6 на годину) включень та відключень електричних ланцюгів та пусків асинхронних електродвигунів, забезпечення захисту від ураження електричним струмом

Шафи призначені для встановлення на промислових, житлових, побутових та громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням. За погодженням із замовником можливе встановлення на фідерах пристроїв захисного відключення (ПЗВ).

Наша компанія займається розробкою індивідуальних проектів для особливих потреб. Як приклад можна розглядати такі електротехнічні вироби, як конденсаторні панелі, пульти управління протипожежними клапанами, місцеві щити управління, контакторні панелі, ящики силові та інше обладнання для енергетики.