Русский English
Стаціонарні акумуляторні батареї торгової марки Hoppecke – це повноцінна німецька якість та багато десятиліть конструювання високонадійного обладнання.
Більш детальна інформація про номенклатуру та технічні характеристики акумуляторних батарей вказана на сайті виробника:  www.hoppecke.com.

Виробнича лінійка акумуляторних батарей представлена двома основними групами: свинцево-кислотні батареї та лужні батареї.
Лужні:
 • використовуються при температурних режимах від -25 до +60С. Особливий тип електроліту дозволяє застосовувати навіть у режимах до -50С;
 • термін служби – 25 років;
 • 100% виробництво у Німеччині;
 • тип: FNC;
 • застосовуються в енергетиці, промисловості, альтернативній енергетиці.
Свинцево-кислотні:
Дві групи:
малообслуговувані
 1. типу OPzS: термін служби 20 років; сфери застосування: телеком, енергетика, ДБЖ;
 2. 2В елементи та блоки: 6В, 12В;
 3. для короткочасних поштовхових струмів – з намазною пластиною типу VM та VH;
 4. термін служби 20 та 18 років; сфери застосування: енергетика, в т.ч. атомна, ДБЖ батареї GRoE з пластиною Планте, що чудово працює з високими поштовховими струмами; термін служби 25 років; сфери застосування: енергетика, в т.ч. атомна.
необслуговувані
 1. типу OPzV: термін служби 20 років; сфери застосування: телеком, енергетика, ДБЖ;
 2. 2В елементи та блоки: 6В, 12В
 3. типу AGM: VRM, VRX, net power: залежно від густини електроліту термін служби 12-15 років; сфера застосування: ДБЖ, телеком; не схильні до термічного розгону завдяки технології ESS; топ-термінального та фронтального підключення; розміри 19' та 23'.